Přejít k hlavnímu obsahu
Plakát

Akce na podporu Dětského klíče budou, společně se máme na co těšit!

V neděli 13.9. proběhne běžecký závod historickým centrem Šumperka, kde v rámci registrace závodníků můžete přispívat na Dětský klíč, který letos slaví své 20. výročí existence. Neběžíte-li, přijďte alespoň fandit a sdílet společně jedinečnou atmosféru!
Děkujeme pořadatelům za vstřícnost a všem účastníkům za vyjádření lidské vzájemnosti.

Dále nás čeká v říjnu týden sociálních služeb od 5. do 11.10., během kterého budete moci shlédnout informační panely „Historie a současnost v Dětském klíči Šumperk, o.p.s.“ v šumperském kině OKO.  Vyvrcholením bude v pátek 9.10. v 18 hodin promítání filmu Vyjímeční za snížené vstupné 60 Kč pro všechny! Srdečné díky kinu a společně Vás zveme za nevšedním kulturním zážitkem osvětového charakteru! 
Jedná se o nový příběh režisérsko-scénáristické dvojice Toledano a Nakache, která okouzlila diváky na celém světě komedií Nedotknutelní. Vincent Cassel v hlavní roli komedie o dvou mužích, kteří své životy věnují péči o lidi s autismem. 
Lístky možno zakoupit zde https://www.kinosumperk.cz/klient-183/kino-54/stranka-839/film-347316

Dejvické divadlo a jeho představení Zimní pohádka se mělo konat na oslavu 20. výročí organizace při vyprodaném hledišti v šumperském divadle. Všichni známe nechtěné důvody, kvůli kterým se přesouvá na jaro 2021. Bohužel dojde ke změně titulu a prozatím jej s určitostí není možné zveřejnit, stejně jako přesné datum. Děkujeme za pochopení. Prosím, vstupenky zůstávají v platnosti, ale v případě zájmu je můžete vrátit na pokladně divadla Šumperk. 

Přejeme Vám všem krásné zážitkové léto a těšíme se na Vás!