Přejít k hlavnímu obsahu
Prázdninový výlet v rámci projektu „Služby sociální prevence v Olomouckém kraji“

Prázdninový výlet v rámci projektu „Služby sociální prevence v Olomouckém kraji“

logo evropska unie

Výlety s dětmi a dospívajícími (nejen) prázdninové jsou již tradiční náplní poskytování našich služeb. Tento výlet se podařilo uskutečnit ve čtvrtek 28. července a je výjimečný tím, že máme možnost realizovat tuto aktivitu v rámci projektu sociální rehabilitace, do něhož jsou zapojeni klienti starší 15 let.

Počasí bylo na naší straně, deštníky mohly zůstat doma a my jsme v dobré partě s klienty Pepíkem, Járou, Luckou, Adamem a Radečkem a asistenty Anetou, Janou a Tomem vyrazili vstříc novému dobrodružství. Cestovalo se naším nejoblíbenějším způsobem, a to vlakem, cílem cesty byl hotel Dlouhé stráně v Koutech nad Desnou. Cesta vlakem velmi příjemná, velké „těšeníčko“ na společné klání ve hře bowling. Hrací hala hotelu Dlouhé stráně je pro nás atraktivní zpětným návratem hozených koulí, který můžeme, na rozdíl od herny v Šumperku, přímo pozorovat. Lucie se těšila už od května! Jako hráči jsme velmi vyrovnaný team, neboť pravidelně trénujeme alespoň 2x měsíčně v Šumperku na „Devítce“. Naštěstí nejsme příliš soutěživí, dovedeme si společnou hru užít za podpory všech členů skupiny, máme radost z mistrovských i méně mistrovských hodů a fandíme spravedlivě všem. Zvlášť když si můžeme dopřát oblíbený džusík a chipsy, to si pak dokonce i zatleskáme k úspěchu!

Velké poděkování garantům projektu, spokojenost všech, ale zejména uživatelů služeb Dětského klíče, o.p.s. a společně sdílená radost je nejlepším suvenýrem z letního výletu.