Přejít k hlavnímu obsahu
Mandala ke dražbě v muzeu.

Výstava Mandala – cesta k sobě na podporu autismu

Doprovodnou akcí celé kampaně je výstava Mandala – cesta k sobě v Galerii mladých v šumperském Vlastivědném muzeu a dražba 2 věnovaných kreseb. Autorem je amatérský výtvarník Zdenek Kubíček z Olomouce, civilním povoláním klinický psycholog a psychoterapeut. Sdílíme jeho slova, že tato forma tvořivosti pomáhá směřovat k vnitřní harmonii, představuje způsob sebevyjádření, přičemž výtvarné schopnosti ani vzdělání nejsou pro tuto tvorbu podstatné. Výstavu lze za pouhých 20 Kč zhlédnout od 8.3. do 1.5. a vy se můžete zapojit netradičně také do dražby, která bude probíhat po celou dobu přímo na místě v muzeu i v on-line prostoru.
Podrobnější info k dražbě najdete na http://www.muzeum-sumperk.cz/domains/muzeum-sumperk.cz/index.php/cs/aktuality?layout=edit&id=2450
 
Výtěžek z dražby poputuje na pořízení dataprojektoru, který budou využívat klienti ve své nové klubovně v budově kina OKO. Možnost zakoupení všech vystavovaných děl, jelikož potěšit lze kohokoliv. Odměnou je vždy dobrý pocit, děkujeme za sounáležitost.