Přejít k hlavnímu obsahu
Plakát

LETOS do modré v dubnu, osvětová kampaň v červnu!

V pátek 2.4. u příležitosti Světového dne porozumění autismu se můžete rozsvítit modře i vy u Vás doma, na pracovišti, prostě kdekoliv! Modrá je barvou komunikace, ve které mají lidé s autismem největší potíže a vy jim tímto gestem vyjádříte tolik potřebnou podporu. Vaše fotky zašlete na email: novakova@detskyklic.cz nebo přes messenger, vše bude zveřejněno na fcb DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk. Budeme se těšit a společně se zabavíme pro dobrou věc.
Kampaň bude zahájena ve čtvrtek 1.4. tradičně nasvícením morového sloupu u radnice a to po celý duben. Ostatní program bude z důvodu, který je všem znám přesunutý na měsíc červen, kdy si společně držme pěsti, aby se akce povedlo uspořádat. Vždy v pátky se můžeme potkat např. na farmářských trzích, na tradičním hromadném focení v modrém, tentokráte na tzv. Točáku ve spolupráci se Spolkem Jokes&Games Šumperk nebo v našem šumperském divadle při laskavé norské komedii ELLING A KJELL BJARNE ANEB CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ.
Celý červen bude také možnost shlédnout v rámci programu kina OKO informační panely "Historie a současnost v Dětském klíči Šumperk, o.p.s."